Pojavila mi se bubuljica na penisu, plašim se da je genitalni herpes (2053 pregleda)

16.12.2013 12:15 | Anonimni korisnik
Imam 20 godina, muškog sam pola, imao sam nezaštićen seksualni odnos sa devojkom koju ne poznajem baš najbolje. Tri dana posle odnosa, na samom dnu korena penisa pojavila mi se mala bubuljica koja izgleda kao plik. Pojavila se na mestu korena dlake. Sledećeg dana je iz nje izašao gnoj i znatno se smanjila − ostala je samo krasta. Ne boli me i ne svrbi, samo se plašim da mi nije prenela neku opasnu bolest. Kada sam razgovarao sa tom devojkom rekla je da je imala unutrašnju bubuljicu u predelu vagine posle prvog seksa pre godinu dana i da je posetila ginekologa. Rekao joj je da nije ništa strašno i posle nekog vremena joj je prošla. Plašim se zbog toga što mislim da je u pitanju genitalni herpes, koliko sam čitao po forumima. Ne znam kog urologa ili dermatovenerologa da posetim zbog rešavanja problema.

16.12.2013 12:16 |

Zvoncica

Promena koju pominjete može biti gnojno zapaljenje korena dlake koje je bezazleno i prođe samo od sebe, pogotovu ako se promena isprazni. Ali to može biti i herpes genitalis kao virusno oboljenje koje se leči kod dermatologa. On se obično manifestuje kao više sitnih plikova. Verujem da je kod vas reč o prvoj varijanti. Ako niste sigurni, treba da odete kod dermatologa na pregled.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se