Penis problem (5686 pregleda)

26.02.2018 22:57 | Anonimni korisnik
pre mjesec dana samo jednom u zivotu sam radio vjezbu istezanja penisa vukao sam ga malo jace u opustenom stanju na gore i od glavica vuko pravo levo desno i to svega 5min i sve u opustenom stanju uvatim ga cijelog dok j emali 4-5cm i vucem kao da cu da ga iscupam moze se rec dosta jako samo jednom u zivotu i to svega 5-10min i vise nisam nikad sjutra dan sam primetio da mi je penis veci,izduzeniji,mlitaviji,vise kozice ima,pada na dolje vise,nije tvrd u tijelo penisa nego mekan,ispod penisa ona crtica kod testisa jaja po sredini dolje s korijenom je labava mekana nije cvrsta kao pre e sad bio sam kod 2 urologa radio ultrazvuk i pipali me gledali njima je sve okej rekli mi da mirujem i da imam seks normalno imo sam problem sa erakcijom nisam imo ujutru nemam ni sad ili imam al je pre pre slaba al msm da je to zbog zabrinutosti kad sam sa djevojkom imam erakciju al kao da je 80% i mekan mi je penis tijelo penisa i nema oslonac u korijenu moze da se pomera levo desno gore dolje isto tako i u opustenom stanju i u erakciju a prije je bio kao kamen nije mogao nikud sem pravo i na gore teze mi je seks imati sad i nemam osjecaj kao da mi je neko samo zakacio penis ne osjecam ga u korijenu s tijelom posle 20dana sto se tice erakcije i seksa imam ga redovno ali i djevojka je primetila da mi nije cvrst dolje kod muda ona vezica sto ide po celom penisu labavija nije tvrda puno kad je ona gore ja imam osjecaj kao da ce mi ispast i da nema tvrdocu a i ona osjeca da kazem da mi je kad se digne a lezim na ledja penis put pupka ide lezi a u erakciji je a treba da ide u visinu u vazduh da bude pravo a ne da lezi na moj stomak i refleks iz mozga da ga pomeram j eoslabio za 70%! Posle 20dana imam erakciju normalnu jaku reko bih ne ka pre al dosta jacu al imao sam seks s djevojkom danas kao da se nesto desilo kad je ona bila na meni gore poza nemam uopste uporiste u KORIJENU PENISA penis mi je labav i u predelu s kozom korijen penisa nema cvrstinu kad ga ubacim manje osjecam penis savitljiviji je a erakcija je velika jaka al penis nije cvrst u predelu s kozom karlicom kako vec moze da se pomera na sve strane i odma ispod penisa s unutrasnje strane gde ide ona crta po duzini penisa tu je kod testisa na sredini kao izduzenija labavija mekanija kao da je nesto odkaceno mnogo je labav mekan i znam da nesto nije u redu kao prije pada na dolje vise i i primetio sam ona vezica na glavicu sto veze glavic i kozicu preko glavica da se nekako kao opustila crvena je i vise se koza penisa sad spusta a pre nije no jedva da spustim kozicu ispod glavica a sad se spusta i previse kao da se i to ostetilo razvuklo izadje ceo glavic a pre nije i crveno je najjgore mi je sto mi u korenu nije tvrd imam seks ka da nemam samo ulazi izlazi nema nikakva cvrstina u korenu kad ubacim sve strahujem da se ne savije mnogo je izbaceniji napred i pada na dolje i nije uopste cvrst a dignut je nzm sta da radim i sta je to kako da se to izleci,sad se zalim samo na visak kozice vise imam koze na penisu koja se smezura tijelo penisa mi je mekano savitljivo pada na dolje i u erakciji i opustenom stanju nema fiksir postolje labav je u korijenu ligament suspenzorni ili misic zile nzm ni ja sto drze da bude cvrst ko kamen i da se osjecam kao da mi je prikacen za tijelo je oslabljeno bukvalno kad je veliki ja ga ne osjecam da je zakacen za tijelo kao da visi samo i to me nervira ne mogu neke poze a bio je kao kamenn koliko treba vremena nadam se da ne mora nista da se operise postoji li nesto da pijem da se ligament misic koji je ocigledno istegnut nije puko jer imam refleksa malo i radi 30-40% na oko je penis skroz normalan bez ikakvih nepravilnosti pomognite mi poludjeh Hvala.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se