Crvenilo i svrab na kozi penisa (11959 pregleda)

10.11.2014 01:55 | Anonimni korisnik
Pojavilo mi se crvenilo,svrab na kozi penisa i malo je zahvatilo na mestu gde se brijem.E sada kad dodje do erakcije nekad se primete crvene linije,tacnije blago pucanje koze.Ako moze neki savet ili preporuka za neku kremu.Pozdrav.
Nov sam na forumu pa se slabije snalazim,ako smeju slike da se stave jos bolje i lakse bi procenili sta je i o cemu se radi.

10.11.2014 21:14 |

Anonimni korisnik

Vidim da je napisano ovde:
Lečenje u zavisnosti od uzroka (gljivice ili bakterije )primenjuju se antigljivične ili antibakterijske kreme (Gentamicin)
Pranje vodom i rastvorom hipermangana (može se kupiti bez recepta).
E sada,kod mene nije problem na glavicu penisa nego na bas na penisu na kozi gde je zatim malo zahvatilo mesto gde se brijem(brijem se dugo vec,pa mislim da nij od toga)Znaci,crvenilo,svrab koji nije konstantan i danas sam primetio da je suvo i malo se perutalo.Dobio sam savet od jednog decka na drugom forumu da mogu da uzmem rastvr sode bikarbine,stavim u mlaku vodu i isperem sa tim,kasnije dobro natopim to mesto isto sodom bikarbonom.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se