Bol i peckanje u penisu? (28302 pregleda)

22.01.2014 16:23 | Anonimni korisnik
Ovako. . Imam bol i peckanje u penisu nakon masturbacije ili seksualnog odnosa. . Javljaj se neposredno nakon ejakulacije i prestaju nakon nekih 10-15 minuta, a nekada traju i do pola sata sve zavisi. . Ne javljaju se uvek vec povremeno. I obicno brze prodju kada stavim nesto toplo na stomak i penis.

22.01.2014 16:28 |

Zvoncica

Vrlo je moguće da se radi o upali. Najčešći uzroci zbog kog nastaju upale su: bakterijska infekcija (najčešće crevne bakterije, Proteus, Stafilococcus), autoimuna bolest, neuromišićne ili mehaničke povrede. Čim tako brzo prodje pri zagrevanju pomenutog mesta reč je sigurno o upali.

22.01.2014 16:33 |

Anonimni korisnik

to traje vec nekih godinu dana..i koliko moze biti opasno ?i da li mogu nesto da pokusam bez lekara?

22.01.2014 16:36 |

Zvoncica

Svako lečenje na svoju ruku nije preporučljivo. Ne zna se ni da li je 100% upala, ni da li problem dolazi zbog nekih drugih problema. Nemoj da Vam bude glupo, obavezno se javite urologu na detaljniji pregled.

22.01.2014 16:37 |

Jelena

Moze biti i kandidijaza, al ovako mozemo samo da nagadjamo! Ako godinu dana traje vi ste trebali odavno da posetite lekara - urologa.

22.01.2014 16:38 |

Anonimni korisnik

zaboravio sam da napomenem da imam prosirene vene na levom testisu i da treba da se operisem na leto,kao i da me desni testis boli pri opipavanju,za sta je doktor rekao da ne zna sta je u pitanju..radio sam i test za rak afp i bhg i sve je u redu

22.01.2014 16:44 |

Jelena

E ako doktor ne zna sta je u pitanju kako bi onda nas dve znale :D salu na stranu, onda ne idi po drzavnim institucijama, plati pregled kod urologa u nekoj privatnoj klinici. Imas na nasem sajtu opciju pitaj lekaara evo ti link od urologa: http://www.eklinika.rs/doktor/sc.-dr-bocokic-ljubisa/id/91/ najbolje je bi bilo da se posavetujes sa njim..

22.01.2014 16:44 |

Zvoncica

Vi ste neko cudo prirode. Ostaje vam da sačekate do leta posle operacije, kako će vam se tada organizam ponašati. Možda je svemu tome uzrok taj vaš levi testis sa proširenim venama.

22.01.2014 16:47 |

Anonimni korisnik

sta da radim,kaze covek da ne zna..jedan problem povlaci drugi ..

22.01.2014 16:50 |

Jelena

Dala sam ti link od lekara,bolje ga pitaj da mi ovde ne nagadjamo sta bi moglo da bude.... ,,KO PITA NE SKITA"

29.12.2017 09:34 |

Anonimni korisnik

U toku mokrenja osecam peckanje, ne svaki put vec samo ukoliko masturbiram ili nakon seksa...

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se