Fleka na glavi penisa (6493 pregleda)

17.01.2015 02:22 | Anonimni korisnik
Postovanje,
Prije mozda mjesec dana sam na glavicu uocio jednu fleku. Zanemario sam je jer nije toliko izrazena, nije crvenilo nikakvo, ona je malo svijetlija od ostatka, ima izrazenu boju koze.
Inace ne svrbi, ne boli, nemam problema nikakvih, ali me zanimalo o cemu bi tu moglo biti rijec, i da li je nesto ozbiljno. Ja sam vec 5 godina sa istom djevojkom, jedno drugom smo jedini partneri, oboje vodimo racuna o higijeni i redovno koristimo zastitu. Inace, napravio sam i fotografije, nisam primjetio da je iko postavljao, ne znam kakva su pravila o tome, tako da necu nista postavljati, ako treba mogu i njih priloziti.

Hvala unaprijed!

17.01.2015 09:55 |

Anonimni korisnik

Savetujem da se ne bi ste izglagali slikovnom pregledu na javnom forumu, otvorite konverzaciju preko licnog inboxa sa urologom na eklinici. Specijalista ce vas najbolje posavetovati i uvidom u fotografiju dijagnostikovati i leciti.

19.11.2017 23:07 |

Anonimni korisnik

Izasla mi je braon fleka na glavicu penisa, posle nekog vremena su se pojavile jos 2,3 iste fleke.
Da li je i koliko je opasno?

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se