Crvenilo po penisu (8628 pregleda)

18.03.2014 12:30 | Anonimni korisnik
Treba mi savet,pomoc,bicu iskren imao sam odnos sa devojkom bez zastite,sinoc.Malo se popilo pa nisam se bas razmisljao.Kad sam stigao kuci okupao i legao da spavam,probudio se sa svrabom i crvenilom najvise na korenu penisa.Sta da radim ako mi mizete pomoci.Jel da se kontrolisev na sidu.E ne znam sta mi je sve trebalo ovo.Hvala puno.

18.03.2014 12:28 |

Anonimni korisnik

Postovani, nezasticeni seksualni odnosi Sa nepoznatim partnerom, slazete se nisu pametni. Ne bih zelela da vas zabrinem na samom pocetku ali cu vas ako dozvolite posavetovati da to na dalje ne cinite bez zastite. Elem, crvenilo i osip koji ste naveli najcesce nastaje dejstvom zenskog sekreta koji je po prirodi kiselkast. Nanesite bebi puder za pocetak, u koliko vam se crvenilo i iritacija ne povuce za dan dva nego nastavi da progredira podjite da uradite bris na gljivice, bakterije i javite se dermatologu koji ce uvidom u rezultat propisati adetvatnu terapiju. Potrebno je da prodje najmanje 6 meseci od nezasticenog seksualnog odnosa da bi se testirali na HIV, polako ne zurite i ne preuvelicavajte. Idite navedenim redom.

18.03.2014 12:35 |

Anonimni korisnik

Hvala puno na brzom odgovoru,sad cu da kupim puder i da se sredim.Malo me je proslo crvenilo nije kao jutros,samo sto me svrbi pa bi se cesao.Hvala puno na savetima bas ste me smirili ja sam se prilicno istripovao.Znate kako je kad nemate pojma a zadesi vas ovako nesto,ranije sam stalno koristio zastitu imam 17godina,hvala od srca.

18.03.2014 12:40 |

Anonimni korisnik

Mogu li jos nesto da pitam,molim vas?Jutros kad sam prvi put mokrio imao sam bol na glavicu dok nije krenula mokraca,posle sam opet isao da mokrim i sve je bilo u redu jel treba da brinem?

18.03.2014 12:45 |

Anonimni korisnik

Iritacija, nemojte da brinete, sve treba da ide svojim tokom. U slucaju da primetite da vas pecka, boli, svrbi, da vam se cedira gnoj iz uretralnog kanala javicete se vasem urologu koji ce naloziti da vam uzmu bris i da se lecite. Sve sam vam predocila unapred, sta ako bude, eto da znate, to ne znaci da ce i biti. Mladi ste i uzivajte, sve u zivotu resavajte stalozeno, hrabro i bez panike. Ne treba covek da panici oko malih i resivih stvari, zar ne.

18.03.2014 12:57 |

Anonimni korisnik

Koji god doktor da ste HVALA OD SRCA!!Savete i nacin na koji ste ih dali su me bas podigli.Sve cu da vas poslusam i da idem po redu ako se nesto desi kako ste naveli.Necu se opterecivati nego laganica,ako bude kako kazete ako ne da smo zivii zdravi.Jos jednom Hvala.Ja sam Enis da znate.

18.03.2014 12:58 |

Anonimni korisnik

Nema na cemu. Svako dobro!

18.03.2014 15:35 |

Anonimni korisnik

Crvenilo se smanjilo,ostalo jos malo i ne svrbi me kako sam stavio puder.Hvala

08.06.2016 23:04 |

Anonimni korisnik

Imam problem,na glavicu mi se pojavilo crvenilo u obliku kruga u kome se nalaze sitne male crvene tačke.krug je veliki oko 30 mm.nzm šta je,jel moram kod lekara

10.06.2016 01:58 |

Anonimni korisnik

Pozdrav.Lecio sam se od,verovatno,gljivica kremom macmiror complex i posle 10ak dana je bilo sve ok. Posle par dana,javile su se,crvene sitne tackice po glavicu,ne svrbe i nema bola,peckanja ili neprijatnog mirisa. Da li da ponovo nastavim sa macmiror kremom? Hvala unapred!!!

15.05.2018 21:00 |

Anonimni korisnik

Pojavile su mi se bele tackice na glavicu i malo svrbe.Velicine sitne mrvice hleba.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se