Crvenilo na penisu (303590 pregleda)

30.04.2014 14:57 | Anonimni korisnik
Dobio sam crvenilo na penisu u vidu tackica ali ne tako izrazenih, ne pecka me, ne svrbi me. Naime do toga je doslo nakon par dana provedenih sa devojcicom. Svaki dan smo imali odnose vise puta (do 3) nismo koristili kondom. Cenim da je to iritacija obicna ali opet bih se posavetovao sa nekim. To se desilo da kazem pre 6 dana, nisam se nikome obracao jer mi se u toku dana nekad i povuce ne skroz ali dovoljno da ja sebe utesim da ce to da prodje, ali uzalud.

12.08.2016 08:30 |

Anonimni korisnik

Dobro jutro narode treba mi savet mesec dana kao lud sam ne razumem imam ne na glavicu nego malo gore na stranu nesto crveno a i suvo a sad se malo smanjilo a ponekad i ceša nesto malo i neznam posle neko vreme male dvě tacke jos na strane bojim se ljudi daj hvala na savet

23.02.2017 01:10 |

Anonimni korisnik

Izasle su mi na intimnom podrucju sitni plikovi iz kojih izlazi gnoj ,nakon nekog vremena pojavili su se i mom decku...Je l to nesto opasno, i sta mozemo da koristimo?

25.09.2017 22:34 |

Anonimni korisnik

Imam nesto kao crvenu bubuljicu na penisu sta je to.Do sada nisam imao nikakve odnose.

24.10.2017 21:41 |

Anonimni korisnik

Meni su se pojavile crvenje tackice kao male bubuljice ali Samo na glavicu u predelu donjeg dela blize kozici niti me svrbi niti pecka sve je okej nego me zanima to I jel je opsano?

06.03.2018 03:47 |

Anonimni korisnik

Skoro sam imao odnos sa devojkom prvi put, od tog trenutka penis me svrbi, kožica se peruta a sam glavić penisa je crven i boli kao da je upaljen, da li je moguće da je u pitanju obična iritacija? Možda treba da napomenem da je od tog trenutka prošlo nedelju dana i da se ništa ne menja

08.03.2018 00:23 |

Anonimni korisnik

Pojavilo mi se crvenilo tj.tackice na penisu, sta bi trebao,da pijem koji lek..
Alergican sam na penicilin..
Hwala na odgoworu

11.03.2018 07:23 |

Anonimni korisnik

Pozdav. Na glavi penisa u donjem levom delu inam kao neki pecat . Precnika nekih 7mm. Pre nekih tri meseca se pojavio. Primetio sam da mi se tu oljustila koza. Nisam obacao paznju misleci da sam negde nazuljao. Nekoliko meseci nisam imao odnose pre toga. Ni masturbacije. A ni neko vreme posle . Mislio sam da prodje. Al kad god imam erekciju desava se isto. Opet se koza oljusti na tom delu. ne boli niti pecka. Ne svrbi. Osim kad tek se zaljusti osecam kao malo jaci osecaj zbog mlade koze na tom mestu.Inace sam obrezan. I vodim mnogo racuna o higijeni. A ujedno imam i pecenje prilikom mokrenja. Radim analize urina nekoliko puta. I imao sam bakteriju stafococus aureus. Ispio sam nekoliko terapija antibiotika. I sad analize pokazuju da bakterije nema. Ali i dalje osecam peckanje jako prilikom mokrenja. Zanima me u oba slucaja sta je to i sta mi je ciniti? I da li je to povezano

19.04.2018 06:02 |

Anonimni korisnik

Zdravo,
Meni se pojavile sitne crvene tackice na glavicu, ali nekada bude i neka bela skrama,koja ima ruzan miris. Kako se to leci, i sta je u pitanju?

20.04.2018 14:49 |

Anonimni korisnik

Kantarionovo ulje zakon ja sam mazao i proslo mi je, od kupke za telo ili sapuna se desava tako da perite cistom vodom iskljucivo..

20.04.2018 14:58 |

Meni su se javljale tackice crvene na penisu tacnije na glavicu, nije do vagine i neke kiseline, mada postoji ako osoba zarazena i ima neke bakterije.. pozeljno je da vam devojka uvek kaze ako ima problem .. a i vi.. za te tackice i kao mali sam imao , desavaju se od kupke, sapuna i tih preparata.. tako da samo cistom vodom bar na glavicu nemoj teda stavljate.. Kantarijonovo ulje je zakon.. provereno.. pozz

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se