Crvenilo na penisu (303599 pregleda)

30.04.2014 14:57 | Anonimni korisnik
Dobio sam crvenilo na penisu u vidu tackica ali ne tako izrazenih, ne pecka me, ne svrbi me. Naime do toga je doslo nakon par dana provedenih sa devojcicom. Svaki dan smo imali odnose vise puta (do 3) nismo koristili kondom. Cenim da je to iritacija obicna ali opet bih se posavetovao sa nekim. To se desilo da kazem pre 6 dana, nisam se nikome obracao jer mi se u toku dana nekad i povuce ne skroz ali dovoljno da ja sebe utesim da ce to da prodje, ali uzalud.

04.01.2016 18:45 |

Anonimni korisnik

Postovanje imam jedno pitane zbog ceg se dogadja da jedan testis otekne i onda se sam otok povuce tokom mirovanja dali se tu radi mozda o vodenoj kili u naprjed zahvaljujem

13.01.2016 11:51 |

Anonimni korisnik

Pozdrav. ja vec vise od tri meseci imam jednu malu crvenu tackicu na glavicu, i bio sam kod urologa da mi to pregleda, i rekao mi je daa se ne trebam uopste brinuti, i da mi to nije nikakav problem, a inac posle masturbacije mi glavic bass bude jako suva koza glavica, a to mi se nije ranije desilo, a nisam vise od pet meseci imao seksualne odnose. mene zanima da li je to zbog preteranog masturbiranja, a inace odrzavam higijenu redovno.

18.01.2016 23:45 |

Anonimni korisnik

Imam crvenilo i tackice po glavicu operem sapunom toplom vodom obrišem peskirom, zatim sam poceo da mažem pavlogal,imao sam oralni sex i posvetila je sve to buknulo. Osecaj peckanja, i blago svrbi nelagodan osecaj! Da li da se obratim urologu ili da primenim ispiranje sa kamilicom Ujutru a uvece sodom bikarbonom, ima da mažem ovu kremu?

23.01.2016 07:41 |

Anonimni korisnik

Ja sam imao odnos sa bivšom devojkom, vodili smo ljubav bez kondoma, od tada ne peče me, i ne svrbi, ali ima na glansu kao mala crvena tačka i crvena tačka ispod glansa sa unutrašnje strane kožice, ponavljam ne svrbi me i ne peče, ali je glans totalno smežuran i vlažan kao i ta kožica ako mogu tako da se izrazim, nisam stručnjak pa me izvinite na lošim rečima. I to već traje nekoliko meseci, stalno sam prao šamponima, možda je i to uzročnik toga. Da li mi možete pomoći? Pošto planiram uskoro na bris glansa da idem. Hvala unapred, sve najbolje.

17.04.2016 16:45 |

Anonimni korisnik

Pojavilo mi se pre dva dana na kozici koja prekriva glavic sa vanjske strane , neke bjele flekice kao tackice ne svrbi ali po malo pece, odnosno kada mi se digne pa povucem kozicu da se glavic vidi tada pece, ili povucem kozicu, ima i na glavicu ali ne pece, mazem obicnom kremom ne znam da li smijem? Zanima me sta je to?
I kako da to prodje ? Da li da odem doktoru odnosno ginekologu?

10.06.2016 11:53 |

Anonimni korisnik

Postavim pitanje doktoru Tomovicu u vezi nekog crvenila,platim sms-om 300 dinara, posaljem i slike i on mi odgovara da nije kompetentan da mi odgovori...kao urolog??? ... obrati se dermatologu...o'ladi me za 300 dinara i 'ajd' cao!?!?

20.06.2016 17:44 |

Anonimni korisnik

Imam 4 crvene tackice na glavicu,a u sredini su nekako bele,i po malo me bole nekad na dodir, nemam svrab i ostalo... Da li možete nekako sa mi pomognete?

28.06.2016 14:48 |

Anonimni korisnik

koliko dana treba
da prođe da bi nestali papilome na penisu
nemam svrab ni peckanje
samo hocu da znam za koliko dana treba da nestane te tackice sa penisa molim za pomoc hvala puno savet mi puno znaci

06.07.2016 17:52 |

Anonimni korisnik

ovako,nisam imao nikakve odnose sa devojkom niti slicno u pocetku sam dobijao crvene tackice na povrsini penisa kao i u predelu muda..Izaziva neverovatan svrab toliko da sam rane dobijao i postepeno sve vise je izlazilo i bukvalno imam 17 rana na penisu neznam sta da radim po tom pitanju,nisam isao kod lekara,takodje izaziva peckanje

17.07.2016 13:07 |

Anonimni korisnik

Pojavilo mi se crvenilo na glavicu i neke crvene tackice koje su nekad vidljivije, nekad ne. Posle odnosa glavic je crven. Uradio sa bris glansa i nadjene su glivice Candida/ umeren broj. Koju mast mi preporucujete da mazem, kojiko dugo i da li treba da pijem neke lekove?

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se