Crvenilo na penisu (303562 pregleda)

30.04.2014 14:57 | Anonimni korisnik
Dobio sam crvenilo na penisu u vidu tackica ali ne tako izrazenih, ne pecka me, ne svrbi me. Naime do toga je doslo nakon par dana provedenih sa devojcicom. Svaki dan smo imali odnose vise puta (do 3) nismo koristili kondom. Cenim da je to iritacija obicna ali opet bih se posavetovao sa nekim. To se desilo da kazem pre 6 dana, nisam se nikome obracao jer mi se u toku dana nekad i povuce ne skroz ali dovoljno da ja sebe utesim da ce to da prodje, ali uzalud.

25.06.2015 09:24 |

Anonimni korisnik

To moze biti svasta nesto ako pricamo iz iskustva, ali savetujem ti da se obratis urologu. Cak sta vise ovde na ovom sajtu imas ovo dugme PITAJ DOKTORA, kliknes na to, odaberes urologiju, odaberes posle doktora urologa, postavis njemu direktno to pitanje. I to niko ne vidi osim urolog, cak sta vise mozes i da silkas te promene na penisu i da mu posaljes u okviru te konsultacije. Mislim da je ta konsultacija nesto ko 200-300 dinara ali ipak dobijes strucno misljenje. Tako sam ja uradio pre nekih 4-5 dana jer po ovim forumima ima svakavih iskustavma pa se samo vise istripujem :) na kraju se ispostavilo da mi nije nista...

28.06.2015 20:37 |

Anonimni korisnik

imao sam odnose sa bivsom devojkom,ukljucujuci i analni sex.par dana kasnije pojavio se iscedak iz glavica koji je bez mirisa u velikim kolicinama i crvenilo na gornjoj strani glavica.zanima me sta je to?

08.07.2015 22:16 |

Anonimni korisnik

Imam gljivice na kozici ali najveci problem je sto sam trenutno u Nemackoj pa neznam sta bih trebao da trazim u apoteci... citao sam na nekim forumima da je sada najbolji MACMIROR COMPLEX ali kazu mi u apoteci da u nemackoj nema te masti.. da li neko moze da mi pomogne? Najveci problem je sto ne pricam Nemacki pa ne mogu da objasnim... Hvala u napred...

09.07.2015 10:08 |

Anonimni korisnik

Pozdrav, mislim da ti javni forum za odabir lekova u nemackoj nije prvi izbor pa je najbolje da se obratis urologu. Klikni ovo dugme na sajtu Pitaj doktora, odaberi urologija odaberi doktora Vladimira Radojevica on je odlican urolog, plati brate karticom ne znam koliko je 2-3 evra i konsultuj se sa njim. slikaj te gljivice pa mu i to posalji kada mu budes cukao poruku. I za cas posla dobijes strucan savet. Poz

19.07.2015 19:57 |

Anonimni korisnik

Imam bakteria stafilokoka aureus i balanopostitis penisa kako mozam to izleciti

24.07.2015 11:40 |

Anonimni korisnik

Pa najbolje da pitas urologa na eklinici da ti kaze koju terapiju da koristis. Sa tim se ne treba zezati posto ako se ne leci moze da dovede do steriliteta,

27.09.2015 12:20 |

Anonimni korisnik

Pitanje i molba za odgovor.....pre neki dan sam i sam ne znam kako video belu sluz pri pritiskanju penisa i kad vucem kao kad se krava muze vidim belu sluz..nemam nikakve bolove pri mokrenju svrab peskanje ali nista...bris sam dao ali nisu mi stigli rezultati

14.10.2015 10:31 |

Administrator

To je pitanje za urologa. Mozes ga pitati i ovde na sajtu direktno ali ne preko foruma.

13.11.2015 11:06 |

Anonimni korisnik

Nakon odnosa bez kondoma, javlja se zategnutost kozice penisa, kao i suvoca iste. Zategnuti deo nije duz penisa, vec je kao neki prsten oko njega. Nije prvi put da smo devojka i ja imali odnos bez kondoma, i nikada pre toga nije bilo nikakvih problema. Nemam bolove niti nikakvih neprijatnosti pri mokrenju, nema svraba niti bilo cega drugog. Da li biste mogli da mi preporučite neku kremu ili slicno? Hvala unapred

28.11.2015 22:11 |

Anonimni korisnik

Pre izvesnog vremena sam primetio promenu boje na vrhu glavića,koja je malo tamnija nego ostatak glavića.
Nekih drugih simptoma nema ni bola ni peckanja.
Interesuje me šta bi to moglo da bude?
Hvala!

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se