Crvenilo na penisu (303568 pregleda)

30.04.2014 14:57 | Anonimni korisnik
Dobio sam crvenilo na penisu u vidu tackica ali ne tako izrazenih, ne pecka me, ne svrbi me. Naime do toga je doslo nakon par dana provedenih sa devojcicom. Svaki dan smo imali odnose vise puta (do 3) nismo koristili kondom. Cenim da je to iritacija obicna ali opet bih se posavetovao sa nekim. To se desilo da kazem pre 6 dana, nisam se nikome obracao jer mi se u toku dana nekad i povuce ne skroz ali dovoljno da ja sebe utesim da ce to da prodje, ali uzalud.

09.12.2014 20:03 |

Anonimni korisnik

Ja sam primjetio na glavicu i na kozici crvenilo. To jako pece i svrbi, nema nikakvih problema tijekom mokrenja. Sto bi to moglo biti i kako da se toga rijesim? Mislim da je to od toga sto mi je zarasla kozica i isao sam na obrezivanje, kako da se toga rijesim?

27.12.2014 00:16 |

Anonimni korisnik

Postovani,imam problem sa crvenilom na vrhu penisa i sa crvenom kozicom na vrhu,tacnije kao nadrazena...svrbi me uzasno i pojavilo se nakon mastrubacije.Penis sam prao i gelom za tusiranje i to svaki dan,mislim da je od toga.Mozete li mi preporuciti koju kremu da koristim ili nesto drugo? Pomaze li kamilica?

09.02.2015 20:28 |

Anonimni korisnik

Da li mozete da mi date odgovor, posto u apoteci nisu znali da mi kazu, kako muskarci treba da upotrebljavaju Macmiror? Koliko kolicinski i koliko puta na dan?

18.02.2015 02:30 |

Anonimni korisnik

imam neke male bubuljice po penisu i malo iznad,a nikada nisam imao sexualni odnos

18.02.2015 12:00 |

Anonimni korisnik

Pokusaj redovno da odrzavas higijenu...

24.02.2015 22:32 |

Anonimni korisnik

Ja imam 14 godina i otprilike sam pre 7 meseci dobio crvenilo na glavicu,kansen sam počeo da koristim pre oko 3 meseca,jer sam smatrao da je možda u pitanju neka pubertetska bolest.kansen sam koristio oko 7-8 dana(jednom dnevno),ali nije pomogao,mislio sam da ce se to brzo povuci,ali nije,sada kada vidim da je potrebno da se duze nanosi,i to idalje stoji,isto,ne pecka,ne svrbi,ali je idalje crveno i bubuljcasto,zanima me da li je sada kasno da opet pocnem sa nanosenjem ili ne?

07.06.2015 02:08 |

Anonimni korisnik

Ovako imam crvenilo na kozici penosa i imam blag svrab , imam osecaj kao da mi se povrsinski tanki sloj kozice ljusti i onda postaje crven, neznam sta da radim, dali postoji neki lek nesto , do sada nisam imao ovakvo iskustvo ne znam sta da radim dali je to opasno uopste?

Anonimni korisnik

Ovako imam crvenilo na kozici penosa i imam blag svrab , imam osecaj kao da mi se povrsinski tanki sloj kozice ljusti i onda postaje crven, neznam sta da radim, dali postoji neki lek nesto , do sada nisam imao ovakvo iskustvo ne znam sta da radim dali je to opasno uopste?

Anonimni korisnik

23.06.2015 23:57 |

Anonimni korisnik

Primetio sam jos pre nekih mesec dana crvenilo sa desne strane glavica, i sa unutrasnje strane kozice. kao da mi je taj deo dosta suv i bas je crven. Ponekad osetim i svrab. MIslim da je zbog malo slabije higijene jer sam bio na terenu 2 meseca. Pocelo je dosta da mi smeta sama pomisao da je to tu. Sta bih mogao da uradim povodom toga?

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se