Slabost zbog zagusljivosti (1644 pregleda)

14.10.2014 22:45 | Anonimni korisnik
postovani imam sina od 15 god.ove godine je krenuo u srednju skolu koja je udaljena oko 45 min.voznje autobusom i za ovih mesec i po dva puta mu se desilo da mu je bilo lose osecao je blagu vrtoglavicu,znojenje i slabost nogu(u autobusu vecinom stoji i tad se to desava) on kaze da mu jako smeta zagusljivost u autobusu jer nema ni klime ni prozora a autobus je pun.cim izadje njemu je dobro.prosle godinemu se isto desilo u crkvi i isto je bilo zagusljivo.vadili smo nalaze krvi,mokrace i pritisak sve je bilo ok.a neki dan mu je meren pritisak i isao je na EKG zbog kosarke i nalaz je super.uzgred on je naglo izrastao u visinu.terala sam ga da nesto pojede pre skole ali onda mu je muka.mozete li mi reci da li je to zbog puberteta i kako da mu olaksam jer se i on sad vec boji uci u autobus.hvala unapred.

16.10.2014 11:03 |

Doktor Aleksandra Vojinović

Postovana,
Savetujem da unosi dosta tecnosti u toku dana, doruckuje redovno pre izlaska iz kuce i nece biti problema. Mucninu koju navodi, savetujem da se javi lekaru kako bi se iskljucila H. pylori. Lekar ce anamnesticki odluciti da li postoji indikacija za daljim ispitivanjem i th .

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se