Parfem prsnuo u oko? (13986 pregleda)

18.12.2013 15:29 | Anonimni korisnik
Mom detetu je slucajno prsnuo parfem u oko nije puno jer je boca bila prazna odmah sam isprala vodom i spremila kamilicu zanima me da li treba da ga vodimo kod lekara jer je on rekao da ga posle ispiranja nista ne pece ima 2 godine, hvala unapred

18.12.2013 15:29 |

Jelena

Osim prskanja parfema u oko, sve drugo ste uradili kako treba! Ovo je jeftina škola - prošli ste odlično. Zaista nema potrebe za odlaskom kod lekara. To bi bilo potrebno ako se oko zacrveni i počne da suzi, a mala je šansa da će se to sada (kada već nije) desiti.

06.07.2016 23:39 |

Anonimni korisnik

Imam 12 godina i moja drugaricama mi je slučajno naprskala oko parfemom.Umivala sam se ali nisam potpuno isprala oko.Oko mi je crveno i ispočetka me je mnogo peklo ali sada mi je bolje ali još uvijek strahujem od nekog oštećenja.Nisam išla doktoru zato sto nije bilo ništa ozbiljno ali ja još uvijek strahujem od privremenog ili trajnog oštećenja oka.Molim vas ako iko može neka mi napiše da li nešto može da se desi zato što ja se bojim da zaspim i mislim da ako zaspim nešto će mi se desiti oku.MOLIM VAS POMOZITE.

06.07.2016 23:49 |

Anonimni korisnik

Zaboravila sam još reći da mi je oko još uvijek blago crveno ali ne mnogo i ponekad me blago pecka ali je OK .Hvala vam unaprijed i molim vas recite mi ako imate neki savjet za mene.

09.07.2016 22:08 |

Anonimni korisnik

Ne brinite se, nece se desiti nista :) Isperite samo oko hladnom vodom.

13.07.2016 22:19 |

Anonimni korisnik

Hvala vam puno, isprala sam oko i mnogo mi je bolje.Hvala na savjetu.

03.01.2019 16:43 |

Anonimni korisnik

Skidala sam lak sa noktiju sa acetonom i pošto sam se acetonom poprskala po oku otišla sam i isprala vid mi je normalan ali imam čudan osecaj u oku također sam isprala i sa običnim kapima za oči. Imam uskoro 15 godina hitno mi treba odgovor.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se