Pojavljuje mi se bubuljica u uhu (5570 pregleda)

03.01.2014 13:24 | Anonimni korisnik
Pojavljuje mi se bubuljica u uhu. Vremenom prodje. Sada mi se opet pojavila. Oteklo mi uho unutra, pretpostavljam, jer kada pogledam, kao da je zatvoreno. Stavljao sam hidrogen 3% , kapi otol h sam poceo danas. Bol mi se prosirio i na vilicu. Nekad me i glava zaboli. Imao sam temperaturu do 37, 8. Zasto mi se javlja ta bubuljica i sta da radim? Moram li kod orl? Da li cu dobiti neki lek ili ce mi raditi neku intervenciju? Najvise me plase aparati. Da mi nesto ne cackaju u uhu.

03.01.2014 13:23 |

Zvoncica

Morate na pregled kod orl koji ćr vam posle pregleda odrediti terapiju i savetovati šta dalje.

21.06.2014 21:37 |

Anonimni korisnik

ja imam isti problem

17.12.2014 09:01 |

Anonimni korisnik

To bas zna da bude neprijatno i bolno. Ja sam imao isti problem jednom prilikom, ali je samo proslo.

28.07.2019 16:25 |

Anonimni korisnik

Pojavilo mi se u uhu nesto nalik na potkoznu bubuljicu, izuzetno je veliko i skoro da mi zatvara potpuno usni kanal, boli me kada legnem na tu stranu...Inace na dodir je meko. Pre toga sam imala problem sa cerumenom, previse se stvarao i bio neprijatnog mirisa... Sta bi to moglo da bude?

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se