Stao sam na ekser (11345 pregleda)

10.04.2014 23:00 | Anonimni korisnik
Danas sam nagazio na ekser,ne vidi se nista na stopalu.Nisam otisao kod lekara,nista me ne boli.Sta mi savetujete?Nemam nikakve promene na kozi,cak mislim i da nije puno duboko uslo u stopalo.Hvala unapred!

10.04.2014 22:53 |

Doktor Aleksandra Vojinović

Postovani,
Indikovana je AT ( antitetanusna ) zastita u prvih 48H nakon povrede, pregled mesta uboda od strane lekara, dezinfekcija, obrada i eventualno propisivanje antibiotika. Javite se Vasem lekaru opste prakse radi realizacije navedenog.

10.04.2014 23:42 |

Anonimni korisnik

Hvala vam puno na odgovoru,Veliki pozdrav doktorice.

11.04.2014 21:39 |

Anonimni korisnik

Doktorice da vas obavestim,primio sam vakcine i dali su mi panklav da pijem sedam dana.Na stopalu je kazu sve uredu samo su mi ocistilii rekli da pratim.Reko mi jej doktor da vam se zahvalim.Hvala i da ste zivi i zdravi.

08.12.2017 09:29 |

Anonimni korisnik

Pozdrav
Imam pitanje, ubo sam se na ekser. Noga je bila otekla. Iso sam doktoru. Dali su mi panklav. Stavljo sam led spao je otok mada jos malo ima. Tetanus sam primio pre dve godine Dipheria se zove. Vazi 10 godina. Sad ne znam treba li jos neki drugi tetanus da se primi. Bolje je noga samo malo mi je crveno ne kod rane nego u donjem delu noge valjda kad hodam krv se salije. Neki savjet jos. Preporuka. Hvala

12.05.2018 17:55 |

Anonimni korisnik

Danas sam nagazio na ekser.Nije bio zardjao,ali sam sipao alkohol na mesto uboda.Ne boli me mnogo ali me boli kada hodam.Nemam otok.Da li da trazim pomoc lekara? Hvala unapred

21.07.2019 01:15 |

Anonimni korisnik

Ja sam se ubo na spenaglu i malo me boli kad gazim sta da radimm

28.08.2019 00:02 |

Anonimni korisnik

Hteo sam da pitam stao sam danas na ekser imam 12 godina nisam se mnogo ubo samo je onaj siljak od eksera me dotakao ma petu malo je bolelo u pocetku nekih 10 min ali bol je prosao ali se bojim jer imam treninge fudbala da se nebi pogorsalo da li da idem kod doktora ili ne. Hvala unapred.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se