pitanje (775 pregleda)

02.06.2014 16:24 | Anonimni korisnik
Da li se na Mri snimku glave vide i oci ili se one posebno snimaju..hvala na odg Dragan

02.06.2014 10:03 |

Anonimni korisnik

Postovani,
NMR moze dati uvid u oblik i velicinu bulbusa oka, zatim prisustvo tumorskih promena oka.. Priblizniju sliku omogucavaju druge oftalmoloske dijagnosticke procedure. Dr Ostojic

02.06.2014 11:56 |

Anonimni korisnik

snimao sam MRI nalaz glave i to cak 2 puta i bilo je sve u redu sem ciste u sinusima..e sad konstantno me boli desno oko i levo povremeno..da li od sinusa a imam i zub koji me povremeno boli..popravio sam ga ali i dalje boli sestica zub gornji..

02.06.2014 12:26 |

Anonimni korisnik

Podjite kod oftalmologa, razmotrite da nije u pitanju gnojni proces zuba,snimite zub i posavetujte se stomatologom da li ima potrebe ako je u pitanju zapaljenje za upotrebom antibiotika.

02.06.2014 16:24 |

Doktor Katarina Kuzmanović

Postovani,
Na MRI se vide sve strukture,i povrsne i duboke,unutar skalpa takodje se moze videti sve, bulbusi takodje,sve strukture i tkiva, sve sto doktora zanima i u zavisnosti od toga na sta se sumnja,i u kom svojstvu ili pak ciljano se vrse pretrage i ovakva vrsta dijagnostike.Pozdrav.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se