opet ja.. (897 pregleda)

03.05.2014 23:06 | Anonimni korisnik
Posle duzeg vremena da postavim pitanje..bio sam kod neurologa a ujedno on je i neuropsihijatar i pregledao me..kaze da ne vidi nikakvo organsko oboljenje sem depresije..e sad..imam to zujanje u usima koje jos traje,i ne povecava se tako je kako je..malo me zanosi kad hodam,a on mi je izmerio pritisak bio je 90/70..jako nizak..da li to moze da bude zbog toga sto sam ovih dana bio depresivan i dijafragma me zeza konstantno..hvala na odg Andrej..da mi je da mi bude bolje pa da vas vise ne uznemiravam.. al kod svih doktora kod kojih odem ne veruju da mi je lose i upucuju na pogresno mesto.

02.05.2014 16:51 |

Doktor Aleksandra Vojinović

Postovani Andrej,
Neuropsihijatar je pregledom ustanovio da ste neuroloski potpuno zdravi. Zujanje u usima koje navodite, osim pregleda koje ste imali, nadam ste da ste konsultovali lekara na eklinici koja vam je sigurno strucnije objasnila i predlozila resenje. Nizak pritisak i savete kako da resite problem sam napisala u predhodnom postu. Prekopiracu i ovde : Nizak pritisak regulisite unosom dovoljne kolicine tecnosti, supice iz kese, ranijim ustajanjem, vezbama, tusiranjem mlakom vodom nakon budjenja.
Sa linka :http://www.eklinika.rs/forum/pocetna-topic-tema/otorinolaringologija/34/pozdrav/9826/page/1/
Nemate razloga da budete depresivni ( potisteni i zabrinuti ) u vasim godinama. Zdravi ste i zivite kao mlada i zdrava osoba. Druzite se, izlazite, bavite se sportom... ne zatvarajte se u sebe. Ne osluskujte svoje telo i simptome. Sto ih vise budete slusali sve vise ce te osecati a da nemate opravdanih razloga.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se