Ne mogu vise da čekam prosidbu. (3409 pregleda)

21.05.2015 15:37 | Anonimni korisnik
Poštovani. ,u vezi sam 5 godina sa momkom.Volim ga mnogo.Zelim i zelela sam i pre godinu i dve i tri da ozvanicimo nasu vezu.Imam 30 a on 32.godine.Na ivici sam strpljenja da me zaprosi.Mi se dogovaramo vec duze vreme oko toga,ali ukratko -on razne razloge pronalazi iznova i iznova i odugovlaci time moje prosenje.Ja sam spremna i na goli kamen sa njim,a on zeli da sve sredi dve dobe,iako imamo gde da zivimo,nova je kuca,ali tako je rekao i pre godinu i 6 meseci itd.Sada su radovi ostali jos oko pola godine da se radi,ali ja ne mogu vise da ceka.Obecao mi je i kada diplomira na fakultetu,da ce me iznenaditi prstenom tada,ali ni to se nije desilo u ovom Martu mesecu.Sta da radim,ne mogu vise,osecam se ponizeno,nepozeljno,mevoljeno dovoljno...Hvala Vam mnogo unapred.

09.06.2015 16:02 |

Anonimni korisnik

Au kolko ti sestro slatka nisi normalna. Ko da ti zivot zavisi od toga. I kad te zaprosi sta mislis da ce da se desi? Sta sad promenice ti se svet za 360C? Iskuliraj malo i sto ga vise budes pritiskala to vise nece hteti. I uostalom zar je bitno kad ce to da uradi ako je vama lepo i ako se volite? Jel to tebi predstavlja dokaz ljubavi sto ce prsten da ti kupi? Ja da sam na njegovom mestu ne bi to sad uradila nikad bas zato sto preterujes sa tim i ubijas spontanost!

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se