Da li da nastavim vezu sa čovekom koji ima dete iz prethodnog braka? (530 pregleda)

26.11.2013 12:58 | Anonimni korisnik
Malo glupo zvuči ova moja nedoumica, nadam se da ću od vas dobiti neki savet. U vezi sam sa razvedenom osobom koja ima dete koje živi u drugom gradu sa majkom. Imamo lepu vezu ali ne znam koliko je pametno nastavljati dalje, jer uvek mislim i pomišljam kakva bi nam budućnost bila. Jer ja baš i ne mogu da prihvatim to što on ima dete. Ne mogu da se odlučim i ne mogu da znam u ovom trenutku da li bi bilo koja moja odluka bila ispravna na duže staze. Volimo se pa mi sve ovo teško pada. Ne znam šta da radim. Moji roditelji su protiv ove veze ali odluka je moja. Oboje imamo 4o godina. Nisam baš imala sreće u vezama tako da se dvoumim. Ostati pa kako bude ili opet da budem sama. A godine idu i teško je naći pravu osobu za ljubav i brak. Šta mi vi savetujete.

26.11.2013 12:58 |

Jelena

O svojoj dilemi nije poželjno mnogo da razmišljate jer ćete se stalno vrteti u krug. Konkretizujte je tako što ćete staviti na papir razloge ZA i PROTIV dalje veze. Navedite i najsitnije ( i manje bitne) argumente, potom izvagajte i odaberite ono što vam se čini lakše prihvatljivim i manje bolnim. Ako i dalje niste odlučili, obratite se lično psihologu kako biste dobili pomoć oko argumenata. Odluka je, svakako, na vama.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se