Povišeni leukociti (115682 pregleda)

09.05.2014 19:45 | Anonimni korisnik
Poštovanje!
Uradio sam nalaz krvi i sve je kako se vidi u redu osim što su povišeni leukociti.
Inače ne osjećam ikakve zdravstvene tegobe i opće stanje mi je sasvim ok.
Doktorica mi rekla da je sve u redu i da ne brinem, no ne mogu se osloboditi toga da nešto nije u redu.
Možete li mi pogledati nalaz i reći Vaše mišljenje je li doista sve ok?
Inače, prije 3 dana sam završio terapiju za neku kožnu infekciju na preponama, koja je bila tretirana kortikosteroidima. Ništa oralno, već sam samo mazao kremom. Eto, ne znam je li to šta bitno ili ne, ali to je jedino što sam radio "po sebi".
PUNO Vam hvala unaprijed !

Slika nalaza:
http://s23.postimg.org/6kngw9xi3/krvni_nalaz.jpg

21.03.2016 08:43 |

andrejka

Poviseni leukociti mogu da predstavljaju Bakterijsku infekciju. Ukoliko si skoro bila bolesna mozda je to razlog.

21.03.2016 09:12 |

Anonimni korisnik

Hvala,Imala sam gripu pred 2 tjedna,sad sam malo mirnija, dok nevidim sta kazu na zaraznom.

25.03.2016 18:33 |

Anonimni korisnik

Vec desetak godina leukociti su mi na gornjoj granici (9-10) Ostali nalazi su u redu. Imam 48 god.pusim, ne pijem i osecam se uglavnom dobro. Imam blago povisen pritisak i od lekova uzimam betablokator Prinorm. Molim Vas za misljenje.

28.03.2016 10:14 |

andrejka

Po meni je to dobra vrednost leukocita. Bitno da je u granicama normale.

10.09.2016 08:37 |

Anonimni korisnik

Imam leukocite od cak 16,8 mnogo se brinem o cemu se tu radi

14.12.2016 14:48 |

Anonimni korisnik

Mama mi ima povisene leukocite 126, ponavljali nalaze, isto, nema nikakve tegobe, sasvim je ok, ne zali se ni na sta, ostali nalazi su ok, kako nam je doktorka rekla, ali nas je ipak uputila na hematologiju u Klinicki Centar, sa tim da ne brinemo ne mora da znaci da je nesto strasno. Znacilo bi mi ako neko ima iskustvo sa tim i sta bi to moglo da znaci. Hvala unapred

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se