Koksaki virus (1444 pregleda)

13.09.2015 01:24 | Anonimni korisnik
Postovani zovem se Luka imam 27 god imam koksaki virus i produzeni zeuldac i pre neki dan imao sam neki napad iz jutra drhtavicu, bleda koza, muka, bol ugrudima i crevima i plasim se za svje zdravlje pijem konkor 1,5 mg polovinu i ranitidin 150 mg jednu posle podne. Skoro svaki dan imam poviseni pritisak i bude mi hladne ruke i stopala. Tako vec 4 godine sve vise mrsavim i neznam sta da radim pijo sam ekomer i koenzin q10 bilo mi je malo bolje al sad opet i zlim vase misljenje da li je moguce se izleciti od ovoga virusa i kako i da li moze psihicki iako nerazmisljajuci o losim stvarima itd da dovede do povisenog pritiska i tih napada ?

14.10.2015 10:46 |

Anonimni korisnik

Cao Luka, ajde da te zamolimo da se obratis ovde na sajtu doktoru kardiologije. Ides na dugme Pitaj doktora odaberes kardiologiju i on ce ti objasniti sta ti je ciniti i reci ce ti da li ti to ide iz glave ili je to mozda uzrok terapije koju koristic.

Poz
M

11.03.2016 12:03 |

andrejka

Da li je neko mozda imao problem sa reaktivacijom virusa posle odredjenog vremena? I ako jeste da li su simptomi bili jaceg intenziteta nego prvi put? Naime, imala sam koksaki virus 2005., tacno kako kazu u tinejdzerskom periodu da se obicno javlja. U poslednje 2-3nedelje kao da pocinjem da osecam iste simptome koje sam tada imala... Tahikardija, brzo se zamaram, imam bolove u misicima i zglobovima, konstantan osecaj kao da imam strano telo u grlu...Planiram da odem kod kardiologa i da opet odradim testove. Ali do tada cime da dignem imunitet? Da li je neko cuo za neki efikasan lek na prirodnoj bazi? Obzirom da med ne smem da konzumiram zbog alergije na polen.
hvala

11.03.2016 12:16 |

Jovana

Promenite nacin ishrane i ubrzajte metabolizam. Jedite hranu bogatu biljnim vlaknima, proteine razdvojite od ugljenih hidrata. Svako jutro na prazan stomak popijte casu mlake vode sa limunom. Konzumirajte svezi beli luk. Cula sam da su dobre kapi od ehinacee, kao i caj od maticnjaka. Isprobajte sve opcije pa cete videti sta najbolje jaca vas imunitet. Sve je individualno, od osobe do osobe. U svakom slucaju javite se lekaru i uradite analize, a bilo bi pozeljno i ultrazvuk srca zbog simptoma koje ste naveli.
Pozdrav

08.10.2019 16:39 |

Anonimni korisnik

Я извиняюсь, но, по-моему, Вы допускаете ошибку. Давайте обсудим это.

---
Я считаю, что Вы не правы. Могу отстоять свою позицию. Пишите мне в PM. скачать fifa, скачать фифа и 15fifa.ru скачать fifa

21.10.2019 02:43 |

Anonimni korisnik

Жаль, что сейчас не могу высказаться - тороплюсь на работу. Но освобожусь - обязательно напишу что я думаю.

---
Братва про нас! скачать фифа, скачать fifa а также 15fifa.ru скачать фифа

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se