Gusenje tokom fizicke aktivnosti (1469 pregleda)

01.09.2014 09:14 | Petar
Pozdav. Moje postovanje. Imam 19 godina i tokom fizicke aktivnosti sam osjetio snazno stezanje u prsima. Nekih 40 minuta sam igrao fudbal i osjecao da imam dovoljno sange da igram bar jos sat vreemna,ali onda me naglo pcoelo stezati i gusiti u predjelu grudne kosti. Nisam osjecao nikakav bol,a gusenje je rpestalo tokom fizicke aktivnosti. Do sad sam znao osjecati nemoc tokom fizicke atkivnosti ali nikad ovako snazno stezanje i gusenje. Mozete li mi molim vas reci do cega bi ovo moglo biti posto do sad nisam iamo takvih problema. Hvala.

01.09.2014 09:14 |

Doktor Aleksandra Vojinović

Postovani,
Izlozili ste se naporu za koji niste bili spremni i Vas organizam je odgovorio na navedeni nacin. Savetujem da se javite lekaru opste prakse radi kontrolonog pregleda.

01.09.2014 10:59 |

Petar

Samo da dodam ovdje sam pogrijesio,stezanje i gusenje nije prestalo tokom fizicke aktivnosti vec cim sam prstao igrati fudbal,dakle nakon prestanka fizicke aktivnosti. Inace znam imati anksioznih problema,ali znam razlikovati TAKVO gusenje od ovog,ovo je bilo bas ozbiljno,a inace kad se bavim nekim sportom i ne pomisljamna anksioznost. E jedino tu je pored terena bila zapaljena neka vatrica pa reko da nije mozda od dima to snazno stezanje.Planiram otici kod privatnika na ultarzvuk srca,ali traze puno para,a kod nas je cekanje za ovog "drzavnog" po 3 mjeseca,a ja svako vece tablete za smirenje ne mogu piti iduca 3 mjeseca.Ne znam sta da radim.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se