BOL U PRSIMA I STEZANJE.OTEZANO DISANJE I UBRZAN RAD SRCA UZ LUPANJE (8046 pregleda)

16.08.2014 22:39 | AMIR jahic
POSTOVANJE.IMAM PROBLEMA SA BOLOVIMA I STEZANJEM U PRSIMA VECINOM NA LJEVOJ STRANI PRSA.BOLOVI DODZU IZNENADA KAO PROBADANJE I ZIGANJE.NE TRAJU DUGO I SIRE SE U LEDZA.PONEKAD MI I LJEVA RUKA TRNE I IMAM OSJECAJ DA JE TESKA.RADIO SAM EKG VISE PUTA I SVAKI JE BIO UREDAN.SRCE MI TAKODZER UBRZANO RADI I LUPA BEZ OBZIRA NA NAPOR.SLIKAO SAM I KRALJEZNICU I TO JE BILO UREDU MADA IMAM BOLOVE KADA DUZE SJEDIM.INACE MI JE TAKAV POSAO DA SJEDIM NAJMANJE 6 SATI.IMAM 22 GODINE.120-80 PRITISAK.KRVNA SLIKA UREDNA 66 KG.PUSIM.NE KORISTIM ALKOHOL.MOLIM VAS ZA VASE MISLJENJE.DA LI JE U PITANJU SRCE ILI JE TO SVE PSIHA.I DA NAPOMENEM DA TO TRAJE VEC 8-9 MJESECI KADA JE RADNI KOLEGA UMRO OD SRCANOG UDARA I BIO JE MLAD I TO ME JE BAS POTRESLO I OD TADA STALNO MISLIM NA TO I STRAHUJEM DA CE SE I MENI TO DOGODIT.NIKO U PORODICI NIKADA NIJE IMAO SRCANIH PROBLEMA.VECINOM U PORODICI BOLUJU OD KRALJEZNICE.I PRIMJETIO SAM KADA JE HLADNO I KADA SE IZLAZEM VJETRU DA ME BOLI.KADA POPIJEM BRUFEN BOLOVI NESTANU.UNAPRJED HVALA.LP

16.08.2014 19:59 |

Doktor Katarina Kuzmanović

Postovani,
Postoji mogucnost da je u pitanju neki od bolnih sindroma u vezi sa kicmenim stubom,ali zbog stezanja u grudima iz predostroznosti uraditi pregled kod kardiologa,EKG snimak i Echo srca ukoliko ima potrebe.Bol u grudima kod slabosti srcanog misica moze se manifestovati i posle obilnog obroka,i prilikom izlaska iz zagrajane prostorije na hladnocu...To su sve razlozi da se uradi detaljan kardioloski pregeled.Tegobe traju unazad 9meseci pa prema tome obratiti se kardiologu u dogledno vreme.

17.08.2014 14:56 |

AMIR jahic

radio sam ekg vise puta i svaki je bio uredan.ritam srca je uredu i bez ikakvih sumova.ovi ljekari kod mene su mi rekli da je to sve psiha da puno mislim na to pa zato imam te smetnje.daju mi apaurin u inekciji i posalju kuci.nikad me nisu uputili na dalje preglede samo ekg i to je sve.

17.08.2014 15:01 |

AMIR jahic

radio sam ekg vise puta i svaki je bio uredan.doktori me preslusaju i kazu da je to sve psiha i stres.da nemam razloga za brigu.daju mi apaurin inekciju i posalju kuci.nikad nisu rekli da idem na dalje pretrage.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se