Bol u grudima i stezanje (1776 pregleda)

10.12.2014 16:32 | AMIR jahic
postovanje.imam 22 godine,64 kilograma,180 visina.imam problem sa bolovima stezanjem u grudima.bol se siri u ramena vecinom u ljevo.bol u ledzima.kada me steze u prsima nemogu se ni izmasirat jer jos vise me stegne a uz to i boli.evo da krenem od pocetka.To mi se desava skoro godinu dana.kada je radni kolega mlad umro od srcane bolesti i to je mene strasno pogodilo da sama pomisao na srce meni prestavlja problem.nastane gusenje i bolovi.nemir,nervoza,strah od srcanog udara,smrti.strasan osjecaj.sve mi krene od stomaka.neka nervoza u stomaku mi bude tako da mi sve lose misli budu da se nemogu smirit nikako.kada se isprsim nesto mi pukne u sredini prsa da me odmah stegne i gusi me.od pretrag sam radio ekg koji je bio uredu osim malo vise povisenih otkucaja oko 95 max.krv je uredu.nasli su mi helikobactery.stresa ima mozda i previse svakidnevno vecinom zbog ovog problema na koji stalno mislim.ja vas molim da mi pomognete jer nemogu vise ovo d izdrzim.stalno mjerim puls na vratu i ryka mi je na ljevoj strani slusam otkucaje srca itd.i da napomeem da sta god da radim meni srce krene da ubrzano radi.npr:ustajenje,saginjanje obicna posla.kad popijem ljek protiv bolova to mi prodze ali iz glave nemogu nikako da to izbacim.u porodici nikad niko nije imao srcanih smetnji i teskih bolesti.pusac sam jedna kutija dnevno.nepijem alkohol.

13.12.2014 10:14 |

Anonimni korisnik

Postovani,
Savetujem da se javite kardiologu koji ce vas detaljno pregledati i ispitati. Nakon toga ako sve bude u redu savetujem da posetite psihijatra radi dalje konsultacije i lecenja.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se