Trudnoca (544 pregleda)

13.02.2014 23:58 | Anonimni korisnik
Poštovanje,
Da li ste se u praksi susretali sa slučajevima da trudnice imaju mentruaciju redovno 2-3 mjeseca a ipak se utvrdi trudnoca?
Ja sam uradila i test i pokazao je negativno, no plasi me to sto imam bol u donjem trbuhu zadnjih par dana, kao i opstipacije a nalaz urina je pokazao mnogo bakterija u urinu, osim toga unazad 2 mjeseca pocelo mi se javljati ‘ovulacijsko krvarenje’ u vidu par kapljica krvi na sredini ciklusa. Nevina sam ali prije 2 mjeseca je doslo do ‘pettinga’ sa deckom i javio se strah iako sam 4 dana nakon toga dobila menstruaciju kooja je malo uranila odnosno dosla 25. dan ciklusa, dok je naredna dosla tacno mjesec dana poslije. Da li mi savjetujete pregled?

Unaprijed hvala!

14.02.2014 09:03 |

Zvoncica

Postoje slučajevi gde se u prvih par meseci javlja i to menstrualno krvarenje, bez nekih pratećih simptoma koje prate trudnoću. Ali pošto vi tvrdite da ste nevini, to je prosto nemoguće da ste u drugom stanju. OBAVEZAN JE PREGLED!

14.02.2014 09:16 |

Jelena

Da desava se u dosta slucajeva da neko ima menstruaciju a da je trudan, ne mora uopste da ima simptome a opet moze biti trudan... Ali u vasem slucaju to sigrno nije moguce jer kako ste vi rekli ,,NEVINI" ste tako da jedino treba da odete kod ginekologa na pregled zbog poremecaja menstruacije i da vam se uradi analiza urina i prepise adekvatna terapija.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se