Neprijatan miris vagine (1331 pregleda)

19.11.2013 09:17 | Anonimni korisnik
Vec dugo imam problem sa neprijatnim mirisom vagine posle odnosa! Taj miris je cak intenzivan kad koristimo kondom! Pre par godina sam imala problem sa bakterijskom vaginozom ali taj problem sam rešila! Ovaj neprijatan miris traje nekad i po petnaestak dana i prodje. Svi ginekoloski nalazi su mi uredni. U poslednje vreme pokusavam da ostanem u drugom stanju i posle odnosa osecam odvratan miris. Ne znam u cemu je problem. Pomozite! Unapred zahvalna!

19.11.2013 09:17 |

Zvoncica

Savetujem Vam da ponovite bris na bakterijsku vaginozu jer je vaginoza često praćena neprijatnim, intenzivnim mirisom ( u literaturi se opisuje kao miris ustajale ribe). Iako Vam je kontrolni bris nakon terapije bio negativan, ona se posle izvesnog vremena može ponovo javiti. Naravno, savetujem Vam i dopunske pretrage kao što su: bris na hlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu, gonokok, trihomonas vaginalis.Takođe je potrebno da i Vaš partner uradi uretralni bakteriološki bris, bris na hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu kao i spermokulturu. Terapija će biti ordinirana prema rezultatima briseva.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se