Kako se pravilno koriste vaginalete? (841 pregleda)

09.12.2013 13:14 | Anonimni korisnik
Pre par dana sam bila na ginekološkom pregledu, i rezultati papa nalaza su mi u redu, ali mi je nalazom brisa utvrđeno da mi je sekret u trećoj grupi. Šta to tačno znači? Takođe, od terapije mi je doktorica preporucila neo-penotran vaginalete, sedam dana, 2x1. Ja dosad nisam nikad koristila vaginalete,ali sam iz priča prijateljica čula da se one koriste samo noću, pa me zbunilo ovo 2x1, pretpostavljam da to znači jedna ujutru a jedna naveče, ali me zanima da li onda kretanje u toku dana smeta vaginaletama,
i da li mogu ispasti iz vagine ? Pošto su meni rezultati nalaza izdiktirani preko telefona, možda sam ja nešto pogrešno shvatila..I da li ih smem koristiti u toku menstrualnog ciklusa?

09.12.2013 13:13 |

Zvoncica

Neo Penotran Vam je prepisan 2x1, dobro ste shvatili, ali ima i oblik forte koji se koristi samo uveče što je komotnije, jer zaista ako se krećete veći deo iscuri i uopšte neugodno je imati vaginaletu ceo dan u vagini. U toku menstrualnog krvarenja se ne koriste.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se