Imao sam nezaštićen odnos sa devojkom. Da li je moguća trudnoća? (542 pregleda)

03.12.2013 10:18 | Anonimni korisnik
Sinoć sam malo više popio, ali sećam se svega. Imao sam nezaštićen odnos sa svojom devojkom. Pošto je to bilo na `skrivenom` mestu, morali smo to nabrzaka. E sad, ne znam kako da vam objasnim, kada sam osetio da ću brzo da ejakuliram, osetio sam kao da je izašlo iz penisa i odmah sam ga izvadio iz vagine i pogledao, suv je, nema ni tačkice sperme, kao da ništa nije ni bilo samo što je pod erekcijom. Onda sam nastavio rukom da masturbiram 5-6 sekundi i tek je onda izašlo. Mene zanima, da li je moguće da sperma izađe jednom, pa onda kad nastavim sa masturbiranjem za tih 5-6 sekund opet? I još nešto, stvarno se ne razumem baš u te plodne i neplodne dane i ne znam šta je ovulacija, iako sam čitao sad o tome. Devojka je imala menstruaciju, trajala joj je 5-6 dana, kao i inače. Prestala joj je u sredu-četvrtak. Ovo što sam vam gore pisao, desilo se sinoć, znači noć petak na subotu. Zanima me, da li je moguće da zatrudni u tih 3-4 dana nakon završetka menstruacije?

03.12.2013 10:19 |

Jelena

Za prvo pitanje najbolje da se obratite urologu. Što se tiče drugog pitanja ne mogu vam ništa precizno reći jer niste precizno formulisali pitanje, tj. koji dan ciklusa je bio odnos i koliki je raspon između dve menstruacije. Koliko vidim odnos je bio najkasnije 10 dana ciklusa i postoji rizik za trudnoćom ako menstuacije dolaze ranije. Najbolje da se devojka javi na konsultaciju kod ginekologa.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se