Kako rešiti problem sa kožom glave? (537 pregleda)

29.11.2013 16:13 | Anonimni korisnik
Moj problem je počeo još pre tri,četiri godine kada je predeo na prelasku kože vrata i kože kosmatog dela glave počeo da se peruta.To su bili veliki komadi peruti koji su se stvarali nakon pranja kose.Ja sam ih vadila nakon pranja i sve je bilo u redu dok to nije počelo da me svrbi i češka.Vremenom sam od češkanja oštetila kožu ispod kose i ona je crvenkasta i nakon pranja kose zateže me i užasno svrbi.Nekada ranica iskrvari od češanja ali to primetim samo ispod noktiju po rozikastoj boji peruti i po tome što je posle češanja ta regija nekako vlažna.Uvek je boja kože crvenkasta i zahvata predeo u prečniku od nekih 5 cm.Išla sam kod dermatologa koji mi je davao da mažem rastvor kortikosteroida kratko vreme,ali se upala vraćala.Imam veliki problem u javnosti kada počne da me svrbi,skoro je neizdrživo a od skora me ta regija stalno zateže i boli.Da li postoji način da izlečim upalu za stalno i smirim kožu na tom delu?Inače,nikada nisam imala perut i problem sa suvom kožom.

29.11.2013 16:13 |

Zvoncica

Savetujem Vam da se javite na pregled kod dermatovenerologa, kako bi bila uključena
adekvatna terapija u cilju smirivanja promena na koži koje opisujete. Prema podacima koje dajete Vaše stanje zahteva prvenstveno terapiju, a nakon smirivanja trenutnog stanja i negu kože i kose adekvatnim medicinskim preparatima.

03.01.2019 19:36 |

Anonimni korisnik

Download not working dll from http://founddll.com/msnp32-dll/ page. Fix the error now!

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se