Crvenilo na glavicu penisa (8011 pregleda)

29.01.2014 09:31 | Anonimni korisnik
Molim vas da mi odgovorite ako ste u mogucnosti na moje pitanje: Vec 10 dana imam crvenilo na glavicu i kozici polnog organa.Prisutan je svrab i peckanje tokom celog dana na glavicu i kozici. Peckanje nije prisutno tokom mokrenja.Pijem antibiotic palitrex 500 mg vec 5 dana bez ikakvog boljitka.Imao sam seksualni odnos pre nastanka pomenutih simptoma. Sta da radim i na sta vas upucuju pomenuti simptomi? Hvala unapred.

29.01.2014 09:32 |

Jelena

Opisani simptomi ukazuju na balanopostitis, odnosno zapaljenje sluzokože glansa i unutrašnjeg lista prepucijuma. Terapija se sastoji u eliminaciji predisponirajućih faktora i održavanju redovne higijene. Nakon pranja mlakom vodom i blagim sapunima, nanose se antibiotske ili antimikotske masti (cream Canesten ili cream Mycoril, dva puta dnevno) uz higijensko-dijeteski režim. Seksualnog partnera uputiti nadležnom lekaru dermatovenerologu, što bih i Vama preporučila. Više informacija možete dobiti u rubrici zdravlje muškaraca.

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se