Bubuljice na testisima (21898 pregleda)

27.01.2014 14:31 | Anonimni korisnik
Vec duze vreme, imam "bubuljice" na testisima. Bele su, i sitne i vrlo tvrde (ne mogu da se cede) . Molim vas za neki savet ili preporuku za neki preparat.

27.01.2014 14:31 |

Jelena

Nisu bubuljice već lojne žlezde ili milije. Ne dirajte ih

27.01.2014 14:49 |

Anonimni korisnik

To se nikako ne sme cediti. Obratite se urologu.

20.06.2015 18:16 |

Anonimni korisnik

dirao sam te bubuljice i kada sam zadnji put pokusao da istisnem pocela je krv
sta da radim? razmisljam da li da posetim doktora

25.06.2015 09:29 |

Anonimni korisnik

Cao, to sa bubuljicama moze i ne mora biti opasno. Savetujem ti da pitas urologa direktno, ovde na ovom sajtu imas gore dugme PITAJ DOKTORA odaberi specijalizaciju urologija, odaberi urologa i postavi mu pitanje. Cak sta vise slikaj te bubuljuce i u okviru te konsultacije mu prosledi. Sve sto komuniciras sa njim je anonimno izmedju tebe i lekara tako da se izrazi i slikama i tekstom od A do S ;)

Nadam se da ces brzo resiti svoj problem ;)

06.12.2015 02:05 |

Anonimni korisnik

Cao pre nedelju dana primetio sam na desnom testisu kao bubuljicu velicine graske od pasulja mozda malo manje ne boli ne svrbi ne pece kada mokrim sve normalno ali neugodna vec pocinje da me nervira Sta da radim?

29.01.2016 13:32 |

Anonimni korisnik

Dali je opasno imam bubuljice na jajima crvene su dali su opasne.

17.06.2016 20:52 |

Anonimni korisnik

Cao evo vec dva tri dana kka n testisima imam nesto nateceno u pocetku je bilo belo, a kad sam iscedio to pocela je da curi krv, kad god stisnem to meni curi krv, jel to opasno? odgovorite molim vas

26.02.2017 22:04 |

Anonimni korisnik

Meni se pojavilo nesto na testisu sto je isto kao bubuljica dole crveno gore belo i boli me na dodir ili kad pokusam da je iscedim sta da radim

26.02.2017 22:16 |

Anonimni korisnik

Izvinjavam se nije na testisu bubuljica nego pri dnu penisa ali je zaista ista kao bubuljica crveno dole belo gore i boli na dodir i na pritisak.Da li je ovo opasno????

09.05.2019 16:44 |

Anonimni korisnik

cao
primetio sam na desnom testisu kao bubuljicu velicine graske od pasulja mozda malo manje ne boli ne svrbi ne pece kada mokrim sve normalno ali neugodna vec pocinje da me nervira Sta da radim?

* Ukoliko želite da primate obaveštenja vezana za ovu temu morate biti prijavljeni.

Registracija

Uloguj se

Registruj se