<< Nazad na spisak doktora

Dr Vladimir Vajs

Radno mesto / Radno iskustvo

od 2014
Bel Medic Opšta bolnica
18/02/2001 - 2014
Načelnik Ginekološko Akušerskog odeljenja
Opšta bolnica Pančevo, Pančevo (Srbija)
- Rukovodilac Ginekološko Akušerskog odeljenja opšte bolnice u Pančevu
- Nadzornik Zavoda za javno zdravlje Pančevo, u oblasti Ginekologije i akušerstva, Južno Banatskog okruga
- Koordinator za akreditaciju zdravstvenih ustanova u Opštoj Bolnici Pančevo
- Rad na organizovanju i upravljanju stručnim radom u pružanju usluga iz oblasti Ginekologije i akušerstva u Opštoj Bolnici Pančevo
- Rad na izvršavanju stručnih poslova u oblasti Ginekologije i akušerstva u okviru zvanja specijaliste Ginekologije i akušerstva
- Rad na humanizaciji odnosa prema ženama u oblasti porodiljstva
- Rad na implementaciji "Pilot projekta prirodnog rađanja" u porodilištu Pančevo
02/06/1997-18/02/2001
Šef odseka porodilišta
Opšta Bolnica, Pančevo (Srbija)
- Organizacija i izvršavanje stručnog rada u Porodilištu Pančevo
25/09/1995-02/06/1997
Lekar specijalista ginekologije i akušerstva
Opšta bolnica, Pančevo (Srbija)
- Rad i primena stečenog znanja i veština u oblasti Ginekologije i akušerstva
21/06/1991-25/09/1995
Lekar, specijalizant Ginekologije i akušerstva
- Sticanje znanja i osposobljavanje za izvršavanje veština u oblasti Ginekologije i akušerstva
01/09/1989-20/06/1991
Profesor
Srednja medicinska škola "Stevica Jovanović", Pančevo (Srbija)
- Rad na obrazovanju i vaspitanju u okviru Srednjeg stručnog zvanja učenika zdravstvene struke
01/07/1988-01/07/1989
Lekar na stažu
Opšta bolnica, Pančevo (Srbija)
Obrazovanje i Treninzi

08/02/2009-17/02/2009
Stručno usavršavanje u oblasti " Prirodnog rađanja"
Regionalno Ministarstvo Zdravlja Oblasti Toskana, Firenca (Italija)
10/09/2004-10/10/2004
Stučno usavršavanje u oblasti ginekologije i akušerstva
Tokoschukai Medical Corporation, Tokyo (Japan)
01/10/1999-10/01/2001
Subspecijalizacija Perinatalne medicine
Medicinski Fakultet, Beograd (Srbija)
21/06/1991-15/09/1995
Specijalista Ginekologije i akušerstva
Medicinski fakultet, Beograd (Srbija)
01/10/1982-27/06/1988
Doktor medicine
Medicinski fakultet, Novi Sad (Srbija)
01/09/1979-20/06/1981
Medicinski tehničar opšteg smera
Srednja medicinska škola " Stevica Jovanović", Pančevo (Srbija)

Obrazovanje

  • Medicinski fakultet u Beogradu

Uloguj se

Registruj se